Jóga pro děti YogaKids

Dětská jóga 
PÁTEK 15:45-16:45 pro děti od 6. do 10.let - cvičení ZRUŠENO!


Oční jóga

Základem všech zrakových postižení je napětí a přepětí psychiky. Perfektní vidění je možné pouze při relaxaci. Na kurzu se budeme učit cvičení pro oči podle metody Williama Batesa a také jógu Ramanantata.

Jóga pro těhotné

Jóga pro těhotné nebo Gravid Yoga je ideálním pohybem pro téměř všechny nastávající maminky. Fyzické a psychické cvičení, které pozitivně ovlivní těhotenství a porod.

Fitness jóga

Fitness jóga je jeden z nejoblíbenějších typů cvičení, který se opírá o klasické pozice z jógy. Fitness jóga není ve spojení s žádným filozofickým učením nebo náboženstvím.

Jóga terapie

Jóga terapie je komplex ozdravných cvičení se zaměřením na řešení  konkrétních zdravotních problémů. Jestli vás trápí bolavá záda, nepohyblivé kyčle a zatuhlá ramena , tak je kurz vhodný právě pro vás.

Hatha jóga - jóga pro všechny

Podle Wikipedie je hatha jóga specifický systém, jehož hlavní součástí jsou ásany (pozice těla), pránájáma (ovládání dechu) a meditace (zklidnění mysli). Založil jej na základě prastarých nauk indický jogín a mudrc Swatmarama.

Powerjóga pro začátečníky

Lekce je vhodná pro všechny, co cvičí jakýkoliv sport a chtějí se naučit základům dynamické powerjógy. Power jóga se zaměřuje na rozvoj fyzické síly, pružnosti a energie. Více pracuje s tělesnou schránkou cvičence než s jeho vědomím.

Jóga pro začátečníky a mírně pokročilé

Lekce jsou připraveny speciálně pro ty z vás, kteří jógu nikdy necvičili a neví, jak začít, nebo pro ty, kteří už nějaké zkušenosti s jógou mají a rádi by je prohloubili.

Jóga terapie pro všechny

Jóga terapie je komplex ozdravných cvičení se zaměřením na řešení  konkrétních zdravotních problémů.

Hatha jóga pro všechny

Lekce klasické hatha jógy vhodné pro všechny, kteří mají zájem o jógu a její cvičení.

Powerjóga pro začátečníky

Lekce je vhodná pro všechny, co cvičí jakýkoliv sport a chtějí se naučit základům dynamické powerjógy.

Jóga pro začátečníky

Tento kurz je připraven speciálně pro ty z vás, kteří jógu nikdy necvičili a neví, jak začít, nebo pro ty, kteří se již nějakého cvičení jógy zúčastnili, ale přesto si nejsou jisti a potřebují  si ho zopakovat.