K čemu jógu potřebujete, jaké cvičení vám vyhovuje? Podle toho si vyberte styl jógy, který vám bude nejbližší. Zaměřím se na nejoblíbenější. V józe existuje mnoho směrů.  Některé z nich jsou více spojené s náboženstvím, s posvátnými texty a rituály, jiné s praktickými metodami zaměřenými na transformaci a rozvoj fyzického a "energetického" těla praktikujícího. To, jaký "styl" anebo druh lekce zvolit je vždy individuální záležitostí.
Pro začátečníky pořádáme kurzy, které jsou určeny speciálně těm, kteří se rozhodli s jógou začít a chtějí vhodný přístup.
Pro ty, co mají již nějakou zkušenost se cvičením jógy, doporučuji nebát se zkusit něco nového. Trenér vidí potenciál v každém člověku a vždy vám ukáže buď lehčí nebo naopak pokročilejší, náročnější variantu jedné a té samé pozice (ásany).
Počítejte s tím a vyberte, co vyhovuje právě vám.

Powerjóga pro začátečníky

Lekce je vhodná pro všechny, co cvičí jakýkoliv sport a chtějí se naučit základům dynamické powerjógy. Power jóga se zaměřuje na rozvoj fyzické síly, pružnosti a energie. Více pracuje s tělesnou schránkou cvičence než s jeho vědomím.

Jóga pro začátečníky a mírně pokročilé

Lekce jsou připraveny speciálně pro ty z vás, kteří jógu nikdy necvičili a neví, jak začít, nebo pro ty, kteří už nějaké zkušenosti s jógou mají a rádi by je prohloubili.

Hatha jóga - jóga pro všechny

Podle Wikipedie je hatha jóga specifický systém, jehož hlavní součástí jsou ásany (pozice těla), pránájáma (ovládání dechu) a meditace (zklidnění mysli). Založil jej na základě prastarých nauk indický jogín a mudrc Swatmarama.

Jóga terapie

Jóga terapie je komplex ozdravných cvičení se zaměřením na řešení  konkrétních zdravotních problémů. Jestli vás trápí bolavá záda, nepohyblivé kyčle a zatuhlá ramena , tak je kurz vhodný právě pro vás.

Fitness jóga

Fitness jóga je jeden z nejoblíbenějších typů cvičení, který se opírá o klasické pozice z jógy. Fitness jóga není ve spojení s žádným filozofickým učením nebo náboženstvím.

Jóga pro děti YogaKids

Dětská jóga 
PÁTEK 15:45-16:45 pro děti od 6. do 10.let - cvičení ZRUŠENO!


Jóga pro těhotné

Jóga pro těhotné nebo Gravid Yoga je ideálním pohybem pro téměř všechny nastávající maminky. Fyzické a psychické cvičení, které pozitivně ovlivní těhotenství a porod.

Oční jóga

Základem všech zrakových postižení je napětí a přepětí psychiky. Perfektní vidění je možné pouze při relaxaci. Na kurzu se budeme učit cvičení pro oči podle metody Williama Batesa a také jógu Ramanantata.