Powerjóga pro začátečníky

Powerjóga pro začátečníky
  • Kurz: Powerjóga pro začátečníky
  • Termín: září 2013-leden 2014
  • Čas: Pátek 8:30 – 9:30
  • Lekce se koná ve: Studio KaLa

Lekce je vhodná pro všechny, co cvičí jakýkoliv sport a chtějí se naučit základům dynamické powerjógy.

Power jóga se zaměřuje na rozvoj fyzické síly, pružnosti a energie. Více pracuje s tělesnou schránkou cvičence než s jeho vědomím. Důsledkem úspěšného překonání obtíží během intenzivního cvičení je harmonický emocionální stav, rozvoj koncentrace mysli, zbavování se psychických bloků, napětí a negativních myšlenek. Bloky cvičení zahrnují dynamické zatížení, které se střídá s relaxací a protahováním. Jsou zakončeny speciální dýchací technikou pranájáma, která podporuje obnovu sil po zátěži a zlepšuje tok kyslíku do tkání.
Power jóga formuje silné a pružné tělo, které je odolné vůči vysokému zatížení a zraněním. Pravidelné cvičení vyrovnává svalovou nerovnováhu, pozitivně působí na nervový systém, zlepšuje činnost srdce a trávicího systému, pomáhá zbavit se toxinů a nadbytečných kilogramů.
Pro začátečníky je lekce uzpůsobená klidným tempem, jednoduchými ásánami (pozicemi), aby byli schopni se správně naučit dýchat, správně držet tělo, koncentrovat a uvolnit se. Ranní cvičení power jógy přináší blahodárné účinky, které budete pociťovat celý den.
Prosím, noste s sebou na cvičení ručník a lehké oblečení.